Orjinal juul elektronik sigara fiyatları aşağıda görülebilir. Juul , juul 2 satın almak için sepetinize ekleyip sipariş verebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Show 16

Juul 2 Başlangıç Seti – 2 Podlu UK

 1.249,00
Juul 2 Başlangıç Seti 2 Podlu UK Juul Türkiye stoklarımızda yer alıyor, Juul ürünlerini orijinal kutusunda satın alabilirsiniz. En yeni

Juul – Gri Cihaz

 999,00
Juul Gümüş Cihaz modeli, stoklarımızda orjinal olarak yer almakta olup, kapıda ödeme avantajı ile gönderim sağlanmaktadır. Gümüş renginin kendine özgü asaleti ve yansımasını hissetmek isteyenlerin tercihi.

Juul Cihaz – Ruby Red Kırmızı

 849,00
Juul Cihaz Ruby Red Kırmızı Model Temel Avantajlar: Sınırlı üretimdir, yakut kırmızı rengindedir. Kolay kullanılır. Düğme yoktur. Hafif, gizli ve

Juul – Portatif Powerbank Şarj Kutusu

 949,00
Taşınabilir Şarj Kutusu, piyasadaki en emsalsiz taşınabilir JUUL şarj cihazıdır. Ne kadar gücünün kaldığını size göstermek için 4 LED ışığı vardır, şık kasa deriden yapılmıştır.

JUUL 2 – Device Cihaz

 699,00
JUUL2 Device Cihaz Özellikler Dahili Pil: 250mAh Şarj durumu, pil seviyesi, e-sıvı seviyesi ve pods orijinalliği için gösterge ışıkları Yalnızca

Juul – Başlangıç Seti (UK Versiyon)

Orijinal fiyat: ₺ 1.050,00.Şu andaki fiyat: ₺ 949,00.
Juul Başlangıç Seti (UK Versiyon) Orjinal olarak özel ve kapalı kutusunda yer almakta olup, sipariş verdiğinizde kapıda ödeme fırsatı ile adresinize gönderim sağlanmaktadır.Set İçeriğinde Neler Var?Şarj edilebilir JUUL Cihazı, USB Şarj Aleti , Dört JUUL pods

Juul – Başlangıç Kiti (USA Versiyon)

 0,00
Juul Başlangıç Seti Amerika (USA Versiyon) Orjinal ürün garantisi kapsamında olup, özel ve kapalı kutusunda kargolanmaktadır. Sipariş verdiğinizde kapıda ödeme fırsatı ile adresinize gönderim sağlanmaktadır.

Juul Türkiye Orjinal Satış Sitesi

Juul markalı elektronik sigara cihazlarını burada görebilirsiniz. E sigara sektörünün en çok tavsiye edilen markası Juul artık ülkemizde de ulaşılabilir durumda. Juul 2 ürün çeşitlerini sitemizden tedarik edebilirsiniz. Orjinal juul 2 fiyatları aşağıda görülebilir. Juul 2 satın almak için sepetinize ekleyip sipariş verebilirsiniz. Juul Türkiye güvencesiyle orjinal elektronik sigara markalarının en yeni ürünlerine ulaşın.

Juul Nedir ve Nasıl Çalışır?
Juul, bir elektronik sigara markasıdır ve kullanıcılara nikotin içeren buhar sunar. Juul cihazı, önceden dolumlu kartuşlar kullanarak çalışır. Bu kartuşlar, benzersiz bir şekilde tasarlanmış bir atomizer içerir ve cihazda kullanılabilir.

Juul'un Avantajları
Juul, geleneksel sigaralardan daha az zararlı olduğu düşünülen bir alternatiftir. Ayrıca, kullanıcılar arasında popülerlik kazanmıştır, çünkü kolay kullanımı ve taşınabilirliği sayesinde daha uygun bir seçenek olarak görülmektedir.

Juul'un Dezavantajları
Juul, kullanıcıların nikotin bağımlılığına neden olabileceği için eleştirilmiştir. Ayrıca, ürünün tadı ve kokusu, çocukları çekme riski taşıdığı için tartışma konusu olmuştur.

Juul ve Sağlık
Juul'un sağlık etkileri hakkında birçok tartışma olmuştur. Bazıları, Juul'un geleneksel sigaralardan daha az zararlı olduğunu savunurken, diğerleri ürünün henüz yeterince araştırılmadığını ve potansiyel sağlık risklerini göz ardı etmememiz gerektiğini söylemektedir.