Juul Sipariş

Juul Türkiye Sipariş

Juul Türkiye Sipariş

Türkiye’de internetten juul elektronik sigara sipariş etmek için doğru firmayı ziyaret ettiniz. Her zaman juul stoklarımızı elimizde bulunduruyoruz

Juul e sigara cihazlarını ve juul kartuş modları uygun fiyatla bizden sipariş verebilirsiniz.

Juul Pod – Mint %5

 869,00
Mint 5% Juul Pod Juul Türkiye Sadece Orjinal Ürünler Bulunmaktadır. Piyasada çok ucuza satılan sahte ürünleri kullanmayın.

Juul Pod – Mint 1.7%

 599,00
Mint 1.7% Juul Pod Juul Türkiye Sadece Orjinal Ürünler Bulunmaktadır. Piyasada çok ucuza satılan sahte ürünleri kullanmayın.

Juul Pod – Cucumber 5%

 439,00
Cucumber 5% Juul Pod Juul Türkiye Sadece Orjinal Ürünler Bulunmaktadır. Piyasada çok ucuza satılan sahte ürünleri kullanmayın.

Juul Pod – Alpine Berry 1.7%

 749,00
Alpine Berry 1.7% Juul Pod Juul Türkiye Sadece Orjinal Ürünler Bulunmaktadır. Piyasada çok ucuza satılan sahte ürünleri kullanmayın.

Juul Pod – Golden Tobacco 1.7%

 729,00
Juul e-sigara ve Juul Golden Tobacco pod siparişlerinizi sitemiz üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye genelinde hızlı ve güvenilir kargo seçenekleriyle ürünlerinizi kapınıza kadar getiriyoruz. Juul Türkiye ailesine katılarak, daha sağlıklı ve keyifli bir buhar deneyimine adım atın!

Juul Pod – Menthol 1.7%

 399,00
Juul Pod Menthol 1.7% Juul Türkiye Sadece Orjinal Ürünler Bulunmaktadır. Piyasada çok ucuza satılan sahte ürünleri kullanmayın.

Juul Pod – Virginia Tobacco 5%

 1.149,00
Virginia Tobacco 5% Juul Pod Juul Türkiye Sadece Orjinal Ürünler Bulunmaktadır. Piyasada çok ucuza satılan sahte ürünleri kullanmayın.

Juul Pod – Fruit 5%

 729,00
Fruit 5% Juul Pod

Juul Pod Mentol %5

 839,00
Klasik Menthol JUUL pod, size canlılık ve geleneksel mentol aroması verir. Her pakette 4 adet pod vardır.

Juul Pod – Classic Tobacco 5%

 429,00
Juul Classic Tobacco 5% Juul Türkiye Sadece Orjinal Ürünler Bulunmaktadır. Piyasada çok ucuza satılan sahte ürünleri kullanmayın.

Juul Pod – Apple Orchard

Juul Apple Orchard Pod aroma çeşiti stoklarımızda yer almakta olup, kapıda ödeme avantajı ile aynı gün gönderim sağlanır. Taze elma tadındadır. Her pakette 4 adet pod bulunmaktadır.

Juul Pod Vanilya

 0,00
Vanilla JUUL pod vanilya, muhallebi ve krema lezzetleri ile ilgili notlara sahiptir. Her pakette 4 adet pod bulunmaktadır.

jullturkiye7.com Juul Türkiye sipariş sitesidir. Ojinal juul siparişinin en önemli web sitesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir